Radca prawny

Radca prawny Ewelina Walerjańczyk

Kancelaria prawna Radcy Prawnego Eweliny Walerjańczyk zapewnia kompleksową i profesjonalną pomoc prawną w szerokim zakresie wielu dziedzin prawa. Usługi Kancelarii skierowane są zarówno do przedsiębiorców jak i Klientów indywidualnych. Odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz doświadczenie radcy prawnego, a także zaangażowanie w prowadzoną sprawę, pozwala świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie. Kancelaria oferuje pomoc prawną na każdym etapie sprawy, a więc zarówno na etapie przedsądowym, w trakcie procesu sądowego, jak i już w trakcie postępowania egzekucyjnego. Pomoc prawna obejmuje przede wszystkim: udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie pism procesowych, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, organami egzekucyjnymi, organami postępowania karnego oraz organami administracji publicznej, stałą opiekę prawną.

Usługi radcy prawnego

Masz dłużnika, który nie chcę zapłacić Twoich należności, a może pożyczyłeś pieniądze, których pożyczkobiorca nie chce zwrócić?

Zleciłeś wykonanie prac, które okazały się wadliwe i przysługuje Tobie roszczenie o zapłatę przeciwko wykonawcy? Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się ze szczegółami Twojej sprawy i znajdę właściwe rozwiązanie problemu!

Chciałbyś założyć spółkę prawa gospodarczego ale nie wiesz, jak to zrobić?

A może chciałbyś istniejącą formę prowadzonej działalności gospodarczej zmienić na inną? Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się ze szczegółami Twojej sprawy i znajdę właściwe rozwiązanie problemu!

Masz problem z uzyskaniem potrzebnej decyzji o charakterze administracyjnym, bo nie wiesz, jak przygotować wniosek do organów administracji państwowej?

A może otrzymałeś decyzję odmowną w swojej sprawie i potrzebujesz pomocy przy sporządzeniu odwołania od tej decyzji? Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się ze szczegółami Twojej sprawy i znajdę właściwe rozwiązanie problemu!

Jesteś w związku małżeńskim lecz nie układa się za dobrze. Zastanawiasz się nad rozstaniem ale nie wiesz, co faktycznie Ciebie czeka w toku sprawy o rozwód, tym bardziej jeżeli macie wspólne dzieci? Pomogę Tobie przejść przez ten trudny czas w życiu łagodnie. Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się ze szczegółami Twojej sprawy i znajdę właściwe rozwiązanie problemu!

Dowiedziałeś się, że zostałeś spadkobiercą i nie wiesz co dalej? Zastanawiasz się nad tym, co Ciebie czeka w związku z czynnościami procesowymi, jakie trzeba będzie teraz przeprowadzić, aby otrzymać spadek? Nie martw się, wszystkim się zajmę! Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się ze szczegółami Twojej sprawy i znajdę właściwe rozwiązanie problemu!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skonkaktuj się z nami za pomocą formularza.

Potrzebujesz Pomocy Prawnej?

Szukasz profesjonalnej pomocy prawnej, którą otrzymasz praktycznie od ręki? Radca prawny Koszalin z pewnością Ci pomoże! Kancelaria EGW to miejsce, gdzie każdy zainteresowany otrzyma kompleksowe wsparcie. Bez względu na to, czy potrzebny Ci radca Koszalin, czy profesjonalny adwokat – koniecznie zgłoś się do nas!

Radca prawny Koszalin – co oferujemy?

Radcy prawni Koszalin to grupa specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie, którzy doskonale orientują się w różnych dziedzinach prawnych. Kancelaria EGW oferuje pomoc wykwalifikowanego i doświadczonego radcy prawnego w Koszalinie. Nasza oferta obszarów prawa jest szeroka i zaspokoi najbardziej wymagających klientów. Kancelaria radcy prawnego Koszalin to wsparcie prawnicze na najwyższym poziomie, które pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie w świecie prawa.

Praktyka w kancelarii radcy prawnego Koszalin potwierdzona jest latami doświadczeń. Proponujemy wieloaspektowe podejście do problemu, a także personalizację procesu prawno — doradczego dla indywidualnych potrzeb klienta w miejscowości Koszalin. Radca prawny może również pomóc klientom z innych miast z całej Polski. Oferujemy bowiem pomoc online, co umożliwia szybką i skuteczną reakcję na zmieniające się sytuacje prawne.

Radca prawny Koszalin — Twoje korzyści

Szukając radcy prawnego Koszalin, oczekujesz wsparcia, które zapewni dostęp do specjalistycznej wiedzy bez konieczności wnikliwego studiowania prawa samemu. Nasze usługi dają poczucie bezpieczeństwa w sytuacjach prawniczych, Jako specjaliści, bez problemu przygotujemy optymalne rozwiązania prawne dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Korzystając z usług naszego radcy prawnego w Koszalinie, możesz być pewny, że Twoje sprawy prawnicze są w najlepszych rękach. Wierzymy, że odpowiednie doradztwo prawne to przede wszystkim zrozumienie potrzeb klienta i indywidualne podejście do każdego przypadku.

Poza usługami świadczonymi przez naszych radców prawnych w Koszalinie oferujemy również wsparcie naszych specjalistów w innych obszarach prawa, Sprawdź również:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług prawnych!

Formy rozliczenia

Zastępstwa procesowe

Radca prawny Ewelina Walerjańczyk, oferuje świadczenie pomocy prawnej polegającej na zastępstwie procesowym Klienta w postępowaniach toczących się przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami egzekucyjnymi, organami postępowania karnego czy organami administracji publicznej. Dla ustalenia wysokości wynagrodzenia z tytułu zastępstwa procesowego w danej sprawie, pomocne jest rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności adwokackie z dnia 22 października 2015 roku. Ostateczna wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od nakładu pracy w danej sprawie, a więc poziomu jej skomplikowania, czasu trwania oraz wartości przedmiotu sporu.

System ryczałtowy

Jest preferowanym rozwiązaniem w przypadku świadczenia stałej obsługi prawnej przez adwokata na rzecz Klienta. W zależności od przewidywanego zapotrzebowania na usługi prawne w skali miesiąca, proponowana jest odpowiednia liczba godzin i ustalona z Klientem stawka miesięczna. W ramach ustalonego limitu godzin do dyspozycji, Klient Kancelarii adwokackiej może liczyć na pełną dyspozycyjność adwokata w zakresie konsultacji osobistych w siedzibie Kancelarii lub u Klienta, telefonicznych, a także za pomocą poczty elektronicznej. Obsługa tego rodzaju obejmuje także sporządzanie pism w bieżących sprawach dotyczących Klienta, opiniowanie planowanych przez Klienta projektów. System ryczałtowy związany ze stałą obsługą prawną, pozwala na znaczne obniżenie stawki, co stanowi bardzo atrakycjne rozwiązanie dla Klienta.

System godzinowy

W tym systemie z Klientem ustalana jest stawka wynagrodzenia za jedną godzinę. System stosowany zwykle w sprawach, których określenie z góry nakładu pracy adwokata nie jest precyzyjnie możliwe i dotyczy drobnych zleceń, opinii prawnych, czy też umów,

Kontakt

Nazwa firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Walerjańczyk

Adres siedziby

ul. Zwycięstwa 152, 75-613 Koszalin

Adres filii

ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

Telefon

606 323 109

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami