Adwokat

Adwokat Grzegorz Walerjańczyk

W roku 2009 ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim. We wrześniu 2011 r. uzyskał pozytywny wynik z egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, którą rozpoczął w styczniu 2012 r. przed Okręgową Radą Adwokacką w Koszalinie. Aplikację ukończył w grudniu 2014 r.

Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki i dotyczy obsługi prawnej zarówno osób fizycznych, osób prawnych oraz innych jednostek organizacyjnych. Kancelaria zapewni przy tym, kompleksową obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Reprezentuję Klientów na każdym etapie sprawy przed organami postępowania sądowego, karnego lub egzekucyjnego.

Aktualnie adwokat Grzegorz Walerjańczyk, prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Koszalinie, dochowując należytej staranności podczas wykonywaniu zawodu, stałym kontakcie z Klientem w sprawach jego dotyczących, wzajemnym zaufaniu, co cechuje dobrego adwokata.

Prawo cywilne

Sprawy o zapłatę

Masz dłużnika, który nie chcę zapłacić Twoich należności, a może pożyczyłeś pieniądze, których pożyczkobiorca nie chce zwrócić? Wykonałeś pracę, za którą Twój inwestor nie chce zapłacić? Zleciłeś wykonanie prac, które okazały się wadliwe i przysługuje Tobie roszczenie o zapłatę przeciwko wykonawcy? Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się ze szczegółami Twojej sprawy i znajdę właściwe rozwiązanie problemu!

Odszkodowania

Miałeś wypadek, odniosłeś obrażenia ciała lub mienia znajdującego się pojeździe? A może Twój pojazd został uszkodzony? Ubezpieczyciel nie wypłacił należnego odszkodowania? Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się ze szczegółami Twojej sprawy i znajdę właściwe rozwiązanie problemu!

Upadłość konsumencka

Masz długi, których spłata nie jest już możliwa? Wpadłeś w tak zwaną spiralę zadłużenia, spłacasz jeden kredyt zaciągając kolejny? Nie martw się, jest na to sprawdzony sposób! Mogę Tobie pomóc wyjść z zadłużenia w całości! Służy temu postępowanie przed sądem o upadłość konsumencką. Chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu! Pomogłem już wielu osobom wyjść z zadłużenia!

Prawo umów

Jesteś przedsiębiorcą i jesteś w konflikcie ze swoim kontrahentem? Spodziewasz się, ze rozwiązaniem problemu będzie musiał zająć się sąd? Nie martw się! Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się ze szczegółami Twojej sprawy i znajdę właściwe rozwiązanie problemu!

Prawo karne

Obrońca 24h/7 Koszalin i okolice

Zapewniamy całodobową pomoc prawną w sprawach karnych i o wykroczenia.

Jeżeli bliska Tobie osoba została zatrzymana przez Policję, CBA, ABW lub inne organy ścigania, zadzwoń pod nr 698-025-026, w celem zapewnienia zatrzymanemu profesjonalnej pomocy adwokata już od pierwszych czynności z udziałem zatrzymanego.

Ustalimy miejsce, w którym przebywa zatrzymany i zapewnię niezbędną pomoc prawną, gwarantując udział w czynnościach postępowania przygotowawczego, w tym przy pierwszym przesłuchaniu zatrzymanego, które jest najważniejszą czynnością w sprawie, na tym etapie postępowania.

Prowadzenie pod wpływem alkoholu lub środków odurzających

Zostałeś zatrzymany podczas prowadzenia pojazdu, będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających i nie wiesz, co dalej? Chciałbyś dowiedzieć się, co Tobie grozi za popełniony czyn zabroniony? Na pewno potrzebujesz pomocy prawnej, dlatego nie wahaj się skorzystać z niej! Im szybciej skorzystasz z profesjonalnej pomocy prawnej tym lepiej dla Ciebie!

Zostałeś pobity i chciałbyś dochodzić swoich praw w toku postępowania przygotowawczego a następnie przed sądem?

Szybkie zlecenie zastępstwa procesowego adwokatowi jest kluczowe, ponieważ pozwala na efektywną ochronę Twoich praw i interesów od samego początku postępowania. Im szybciej podjęte zostaną odpowiednie kroki prawne, tym większe szanse masz na zbieranie niezbędnych dowodów, zidentyfikowanie winnych oraz skuteczne dochodzenie swoich roszczeń, co może znacząco wpłynąć na wynik sprawy przed sądem.

Masz pytania w sprawie swojego problemu, zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę wstępnej - bezpłatnej konsultacji.

Wyroki

Wyrok zasądzający należności za wady w wykonaniu prac przy budowie basenu na ośrodku wypoczynkowym.

31.10.2022

Wyrok zasądzający należności za wady w wykonaniu prac budowlanych przez wykonawcę – dewelopera, podczas budowy budynku mieszkalnego.

8.03.2023

Wyrok zasądzający zwrot ceny sprzedaży za pojazd, który okazał się powypadkowy.

27.01.2020

Wyrok zasądzający odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu po wypadku samochodowym.

29.12.2021

Wyrok uniewinniający od zarzutu sprawstwa spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

26.04.2023

Postanowienie sądu w sprawie umorzenia zobowiązań po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej bez ustalania planu spłaty

19.11.2020

Postanowienie o umorzenie zobowiązań po wykonaniu planu spłaty przez dłużnika w sprawie po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej.

21.02.2023

Potrzebujesz pomocy adwokata?

Potrzebna Ci pomoc specjalisty z zakresu prawa? W takim razie adwokat Koszalin będzie najlepszym wyborem. Kancelaria EGW to miejsce, w którym znajdziesz potrzebne wsparcie, by uporać się z praktycznie każdą sprawą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z różnych dziedzin prawa, zatem z pewnością doradzimy każdemu.

Adwokat Koszalin – co proponujemy?

Jeśli interesuje Cię prawnik Koszalin bądź dobry adwokat Koszalin, to trafiłeś idealnie! Kancelaria EGW oferuje najwyższej jakości obsługę prawną, dzięki której możesz skupić się na swoich priorytetach, bez obaw o kwestie prawne. Dlaczego akurat ten mecenas Koszalin? Pozytywne opinie zadowolonych klientów potwierdzają naszą skuteczność i kompetencje. Przekonaj się sam i zyskaj pewność, że Twoje sprawy są w dobrych rękach.

W czym może doradzić dobry prawnik Koszalin? Nasza profesjonalna pomoc obejmuje doradztwo, reprezentację przed sądami oraz kompleksową obsługę prawną Koszalin. Adwokaci z Kancelarii EGW posiadają wieloletnie doświadczenie, a także ugruntowaną wiedzę z każdej dziedziny prawa.

Koszalin – adwokat i nie tylko

Nasi adwokaci w Koszalinie to osoby z wieloletnim doświadczeniem, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Z nami masz pewność, że Twoja sprawa zostanie potraktowana z należytą uwagą i profesjonalizmem.

Dlaczego warto skorzystać akurat z naszej oferty? Zwróć uwagę na:

  • doświadczenie – jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych kancelarii w regionie,
  • zespół – nasi prawnicy to osoby kompetentne, które zawsze są gotowe pomóc Ci rozwiązać problem prawny,
  • podejście – zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z klientami, dlatego zawsze dbamy o ich zadowolenie,
  • dostępność – jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawą online, dzięki czemu możemy być dostępni niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Kancelaria adwokacka Koszalin to miejsce, w którym z pewnością otrzymasz kompleksową pomoc. Twój problem prawny jest wyzwaniem, którym od razu zajmie się nasz adwokat Koszalin. Opinie na nasz temat świadczą wyłącznie na naszą korzyść. Nasz radca prawny Koszalin oraz wielu innych specjalistów zajmą się każdą sprawą indywidualnie. Na uwagę zasługuje także nasza kancelaria adwokacka Gdańsk. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z uwagi na naszą szeroką dostępność, możemy wspierać naszych klientów praktycznie z całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Formy rozliczenia

Zastępstwa procesowe

Adwokat Grzegorz Walerjańczyk, oferuje świadczenie pomocy prawnej polegającej na zastępstwie procesowym Klienta w postępowaniach toczących się przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami egzekucyjnymi, organami postępowania karnego czy organami administracji publicznej. Dla ustalenia wysokości wynagrodzenia z tytułu zastępstwa procesowego w danej sprawie, pomocne jest rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności adwokackie z dnia 22 października 2015 roku. Ostateczna wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od nakładu pracy w danej sprawie, a więc poziomu jej skomplikowania, czasu trwania oraz wartości przedmiotu sporu.

System ryczałtowy

Jest preferowanym rozwiązaniem w przypadku świadczenia stałej obsługi prawnej przez adwokata na rzecz Klienta. W zależności od przewidywanego zapotrzebowania na usługi prawne w skali miesiąca, proponowana jest odpowiednia liczba godzin i ustalona z Klientem stawka miesięczna. W ramach ustalonego limitu godzin do dyspozycji, Klient Kancelarii adwokackiej może liczyć na pełną dyspozycyjność adwokata w zakresie konsultacji osobistych w siedzibie Kancelarii lub u Klienta, telefonicznych, a także za pomocą poczty elektronicznej. Obsługa tego rodzaju obejmuje także sporządzanie pism w bieżących sprawach dotyczących Klienta, opiniowanie planowanych przez Klienta projektów. System ryczałtowy związany ze stałą obsługą prawną, pozwala na znaczne obniżenie stawki, co stanowi bardzo atrakycjne rozwiązanie dla Klienta.

System godzinowy

W tym systemie z Klientem ustalana jest stawka wynagrodzenia za jedną godzinę. System stosowany zwykle w sprawach, których określenie z góry nakładu pracy adwokata nie jest precyzyjnie możliwe i dotyczy drobnych zleceń, opinii prawnych, czy też umów.

Kontakt

Nazwa firmy

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk

Adres siedziby

ul. Zwycięstwa 152, 75-613 Koszalin

Adres filii

ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

Telefon

698 025 026

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami