Adwokat

Adwokat Grzegorz Walerjańczyk

W roku 2009 ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim. We wrześniu 2011 r. uzyskał pozytywny wynik z egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, którą rozpoczął w styczniu 2012 r. przed Okręgową Radą Adwokacką w Koszalinie. Aplikację ukończył w grudniu 2014 r.

Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki i dotyczy obsługi prawnej zarówno osób fizycznych, osób prawnych oraz innych jednostek organizacyjnych. Kancelaria zapewni przy tym, kompleksową obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Reprezentuję Klientów na każdym etapie sprawy przed organami postępowania sądowego, karnego lub egzekucyjnego.

Aktualnie adwokat Grzegorz Walerjańczyk, prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Koszalinie, dochowując należytej staranności podczas wykonywaniu zawodu, stałym kontakcie z Klientem w sprawach jego dotyczących, wzajemnym zaufaniu, co cechuje dobrego adwokata.

Prawo cywilne

Sprawy o zapłatę

Masz dłużnika, który nie chcę zapłacić Twoich należności, a może pożyczyłeś pieniądze, których pożyczkobiorca nie chce zwrócić? Wykonałeś pracę, za którą Twój inwestor nie chce zapłacić? Zleciłeś wykonanie prac, które okazały się wadliwe i przysługuje Tobie roszczenie o zapłatę przeciwko wykonawcy? Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się ze szczegółami Twojej sprawy i znajdę właściwe rozwiązanie problemu!

Odszkodowania

Miałeś wypadek, odniosłeś obrażenia ciała lub mienia znajdującego się pojeździe? A może Twój pojazd został uszkodzony? Ubezpieczyciel nie wypłacił należnego odszkodowania? Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się ze szczegółami Twojej sprawy i znajdę właściwe rozwiązanie problemu!

Upadłość konsumencka

Masz długi, których spłata nie jest już możliwa? Wpadłeś w tak zwaną spiralę zadłużenia, spłacasz jeden kredyt zaciągając kolejny? Nie martw się, jest na to sprawdzony sposób! Mogę Tobie pomóc wyjść z zadłużenia w całości! Służy temu postępowanie przed sądem o upadłość konsumencką. Chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu! Pomogłem już wielu osobom wyjść z zadłużenia!

Prawo umów

Jesteś przedsiębiorcą i jesteś w konflikcie ze swoim kontrahentem? Spodziewasz się, ze rozwiązaniem problemu będzie musiał zająć się sąd? Nie martw się! Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się ze szczegółami Twojej sprawy i znajdę właściwe rozwiązanie problemu!

Prawo karne

Obrońca 24h/7 Koszalin i okolice

Zapewniamy całodobową pomoc prawną w sprawach karnych i o wykroczenia.

Jeżeli bliska Tobie osoba została zatrzymana przez Policję, CBA, ABW lub inne organy ścigania, zadzwoń pod nr 698-025-026, w celem zapewnienia zatrzymanemu profesjonalnej pomocy adwokata już od pierwszych czynności z udziałem zatrzymanego.

Ustalimy miejsce, w którym przebywa zatrzymany i zapewnię niezbędną pomoc prawną, gwarantując udział w czynnościach postępowania przygotowawczego, w tym przy pierwszym przesłuchaniu zatrzymanego, które jest najważniejszą czynnością w sprawie, na tym etapie postępowania.

Prowadzenie pod wpływem alkoholu lub środków odurzających

Zostałeś zatrzymany podczas prowadzenia pojazdu, będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających i nie wiesz, co dalej? Chciałbyś dowiedzieć się, co Tobie grozi za popełniony czyn zabroniony? Na pewno potrzebujesz pomocy prawnej, dlatego nie wahaj się skorzystać z niej! Im szybciej skorzystasz z profesjonalnej pomocy prawnej tym lepiej dla Ciebie!

Zostałeś pobity i chciałbyś dochodzić swoich praw w toku postępowania przygotowawczego a następnie przed sądem?

Szybkie zlecenie zastępstwa procesowego adwokatowi jest kluczowe, ponieważ pozwala na efektywną ochronę Twoich praw i interesów od samego początku postępowania. Im szybciej podjęte zostaną odpowiednie kroki prawne, tym większe szanse masz na zbieranie niezbędnych dowodów, zidentyfikowanie winnych oraz skuteczne dochodzenie swoich roszczeń, co może znacząco wpłynąć na wynik sprawy przed sądem.

Masz pytania w sprawie swojego problemu, zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę wstępnej - bezpłatnej konsultacji.

Wyroki

Wyrok zasądzający należności za wady w wykonaniu prac przy budowie basenu na ośrodku wypoczynkowym.

31.10.2022

Wyrok zasądzający należności za wady w wykonaniu prac budowlanych przez wykonawcę – dewelopera, podczas budowy budynku mieszkalnego.

8.03.2023

Wyrok zasądzający zwrot ceny sprzedaży za pojazd, który okazał się powypadkowy.

27.01.2020

Wyrok zasądzający odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu po wypadku samochodowym.

29.12.2021

Wyrok uniewinniający od zarzutu sprawstwa spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

26.04.2023

Postanowienie sądu w sprawie umorzenia zobowiązań po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej bez ustalania planu spłaty

19.11.2020

Postanowienie o umorzenie zobowiązań po wykonaniu planu spłaty przez dłużnika w sprawie po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej.

21.02.2023

Potrzebujesz pomocy adwokata?

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w dochodzeniu swoich praw po incydencie? Nie zwlekaj! Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w reprezentowaniu ofiar przemocy i agresji. Dzięki szybkiemu zleceniu zastępstwa procesowego adwokatowi z naszego zespołu, masz pewność, że Twoje interesy zostaną kompleksowo chronione od samego początku postępowania.

 

Nasze doświadczenie w prawie karnym i procesowym karnym pozwoli Ci na efektywne zbieranie dowodów, identyfikowanie winnych oraz skuteczne dochodzenie swoich roszczeń. Im wcześniej podjęte zostaną odpowiednie kroki prawne, tym większe szanse na realne osiągnięcie sprawiedliwości. Skontaktuj się z nami już teraz, aby rozpocząć proces dochodzenia swoich praw i zapewnić sobie wsparcie doświadczonego adwokata.

Formy rozliczenia

Zastępstwa procesowe

Adwokat Grzegorz Walerjańczyk, oferuje świadczenie pomocy prawnej polegającej na zastępstwie procesowym Klienta w postępowaniach toczących się przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami egzekucyjnymi, organami postępowania karnego czy organami administracji publicznej. Dla ustalenia wysokości wynagrodzenia z tytułu zastępstwa procesowego w danej sprawie, pomocne jest rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności adwokackie z dnia 22 października 2015 roku. Ostateczna wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od nakładu pracy w danej sprawie, a więc poziomu jej skomplikowania, czasu trwania oraz wartości przedmiotu sporu.

System ryczałtowy

Jest preferowanym rozwiązaniem w przypadku świadczenia stałej obsługi prawnej przez adwokata na rzecz Klienta. W zależności od przewidywanego zapotrzebowania na usługi prawne w skali miesiąca, proponowana jest odpowiednia liczba godzin i ustalona z Klientem stawka miesięczna. W ramach ustalonego limitu godzin do dyspozycji, Klient Kancelarii adwokackiej może liczyć na pełną dyspozycyjność adwokata w zakresie konsultacji osobistych w siedzibie Kancelarii lub u Klienta, telefonicznych, a także za pomocą poczty elektronicznej. Obsługa tego rodzaju obejmuje także sporządzanie pism w bieżących sprawach dotyczących Klienta, opiniowanie planowanych przez Klienta projektów. System ryczałtowy związany ze stałą obsługą prawną, pozwala na znaczne obniżenie stawki, co stanowi bardzo atrakycjne rozwiązanie dla Klienta.

System godzinowy

W tym systemie z Klientem ustalana jest stawka wynagrodzenia za jedną godzinę. System stosowany zwykle w sprawach, których określenie z góry nakładu pracy adwokata nie jest precyzyjnie możliwe i dotyczy drobnych zleceń, opinii prawnych, czy też umów.

Kontakt

Nazwa firmy

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk

Adres siedziby

ul. Zwycięstwa 152, 75-613 Koszalin

Adres filii

ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

Telefon

698 025 026

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami