Jedną z naszych specjalizacji jest odzyskiwanie odszkodowań. Czy ucierpiałeś w wypadku komunikacyjnym? Może błąd medyczny odebrał Ci zdrowie, a ubezpieczyciel zaniżył należne odszkodowanie? Kancelaria Adwokacka i Radcy Prawnego Grzegorza Walerjańczyka i Eweliny Walerjańczyk zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla osób poszkodowanych w różnego rodzaju zdarzeniach.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skonkaktuj się z nami za pomocą formularza.

Adwokat – odszkodowania. Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowania. Nasza kancelaria z sukcesem reprezentuje klientów przed sądami i instytucjami ubezpieczeniowymi, co przekłada się na wysoką skuteczność w dochodzeniu roszczeń. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy prawnej masz pewność, że Twoja sprawa jest w dobrych rękach. Sprawdź zakres usług w ramach oferty: adwokat od odszkodowań.

Dochodzenie odszkodowań – wsparcie na każdym etapie

Zapewniamy kompleksową opiekę prawną na każdym etapie postępowania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, dbając o to, abyś czuł się komfortowo i bezpiecznie. Od pierwszej konsultacji po zakończenie sprawy, możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie.

Jakie odszkodowania możesz uzyskać?

  • Odszkodowania z OC sprawcy wypadku – wypadki komunikacyjne, kolizje drogowe, stłuczki – dochodzimy odszkodowań z OC sprawcy, aby pokryć koszty leczenia, rehabilitacji oraz zadośćuczynienie za doznane cierpienia fizyczne i psychiczne. Skorzystaj z usługi: szkody komunikacyjne prawnik.
  • Odszkodowania za szkody na mieniu – zalania, pożary, włamania, szkody powstałe w wyniku zaniedbania sąsiada – pomagamy uzyskać odszkodowanie za straty materialne, które poniosłeś w wyniku tych zdarzeń.
  • Odszkodowania za błędy medyczne – błędne diagnozy, nieprawidłowe leczenie, urazy podczas zabiegów – walczymy o odszkodowania za błędy medyczne, aby zrekompensować straty zdrowotne i finansowe, które poniosłeś z powodu nieprawidłowego leczenia.
  • Odszkodowania za szkody osobowe – nabyte choroby, uszczerbienia na zdrowiu, zeszpecenie – dochodzimy odszkodowań za szkody osobowe, które wpłynęły na Twoje życie i zdrowie, pomagając odzyskać stabilność finansową i psychiczną.
  • Zadośćuczynienie – krzywda moralna, cierpienie fizyczne i psychiczne – pomagamy uzyskać zadośćuczynienie za doznane cierpienia, abyś mógł wrócić do normalnego życia i odzyskać równowagę emocjonalną.

Dobry adwokat od odszkodowań. Skontaktuj się z nami!

Nie pozwól, aby niesprawiedliwość i zaniedbania odebrały Ci to, co Ci się należy. Skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką i Radcy Prawnego Grzegorza Walerjańczyka i Eweliny Walerjańczyk, aby skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej w dochodzeniu odszkodowań. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skuteczności. Sprawdź pełną ofertę, jaka przygotowała nasza Kancelaria adwokacka:

Adwokat

Nazwa firmy

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk

Adres siedziby

ul. Zwycięstwa 152, 75-613 Koszalin

Adres filii

ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

Telefon

Radca prawny

Nazwa firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Walerjańczyk

Adres siedziby

ul. Zwycięstwa 152, 75-613 Koszalin

Adres filii

ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

Telefon

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami
Tutaj nas znajdziesz