Odzyskiwanie odszkodowań to nasza specjalność. Czy miałeś wypadek samochodowy? Czy doświadczyłeś błędu medycznego? Sprawdź ofertę: odszkodowania Koszalin. Kancelaria Adwokacka i Radcy Prawnego Grzegorza Walerjańczyka i Eweliny Walerjańczyk. Dochodzenie odszkodowań – Gdańsk zajmuje się pomaganiem poszkodowanym w różnych sytuacjach. Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skonkaktuj się z nami za pomocą formularza.

Odszkodowania Koszalin. Dochodzenie różnego rodzaju roszczeń

Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań z tytułu:

  • Szkód na mieniu – w przypadku szkód powstałych w wyniku zalania, pożaru, włamania czy innych zdarzeń losowych, pomagamy uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela lub osoby odpowiedzialnej za szkodę.
  • Błędów medycznych – odszkodowania za błąd w sztuce lekarskiej, zaniedbanie lub niewłaściwe leczenie, które doprowadziło do pogorszenia zdrowia lub śmierci pacjenta.
  • Szkód osobowych – dochodzimy odszkodowań za choroby zawodowe, urazy, trwałe uszczerbki na zdrowiu, które negatywnie wpłynęły na Twoją kondycję fizyczną i psychiczną.
  • Krzywdy moralnej – pomagamy uzyskać zadośćuczynienie za doznane cierpienie fizyczne i psychiczne, stres, utratę komfortu życia i inne negatywne skutki zdarzenia.

Dochodzenie odszkodowań – Koszalin i cała Polska

Skutecznie odzyskujemy odszkodowania – obsługujemy klientów nie tylko z Koszalina, ale też z całej Polski. Posiadamy długoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowania, co gwarantuje Ci, że Twoja sprawa jest w dobrych rękach. Do naszych specjalizacji zaliczamy również:

  • Odszkodowania komunikacyjne Koszalin, odszkodowania powypadkowe – odszkodowania za poniesione koszty leczenia, rehabilitacji, a także zadośćuczynienie za ból, cierpienie i uszczerbki na zdrowiu.

Zachęcamy do kontaktu!

Kancelaria Adwokacka i Radcy Prawnego Grzegorza Walerjańczyka i Eweliny Walerjańczyk oferuje kompleksową opiekę prawną na każdym etapie postępowania. Sprawdź także inne usługi naszej kancelarii adwokackiej w Koszalinie:

Adwokat

Nazwa firmy

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk

Adres siedziby

ul. Zwycięstwa 152, 75-613 Koszalin

Adres filii

ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

Telefon

Radca prawny

Nazwa firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Walerjańczyk

Adres siedziby

ul. Zwycięstwa 152, 75-613 Koszalin

Adres filii

ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

Telefon

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami
Tutaj nas znajdziesz