Zachęcamy do sprawdzenia oferty: obsługa prawna firm Gdańsk. Solidna obsługa prawna przedsiębiorców jest ważna dla zapewnienia stabilności i sukcesu firmy. Kancelaria Adwokacka i Radcy Prawnego Grzegorza Walerjańczyka i Eweliny Walerjańczyk oferuje kompleksową obsługę prawną firm. Pomagamy przedsiębiorcom w Gdańsku i okolicach skutecznie zarządzać swoimi sprawami.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skonkaktuj się z nami za pomocą formularza.

Zakres usług prawnych dla firm

Niezależnie od branży czy wielkości przedsiębiorstwa, prawidłowo skonstruowana struktura prawna oraz świadome zarządzanie aspektami prawno-instytucjonalnymi są nieodłącznymi elementami prowadzenia działalności gospodarczej.

Nasza kancelaria zapewnia szeroki zakres usług prawnych, dostosowanych do konkretnych potrzeb i sytuacji naszych klientów. Oferujemy interpretację przepisów prawa, strategię działania oraz analizę ryzyka prawno-instytucjonalnego, wskazując optymalne rozwiązania dla Twojej firmy. Proponujemy też:

  • Wsparcie w zakresie formalności prawnych,
  • Pomoc w sprawach spornych w sądzie,
  • Porady prawne mające na celu zminimalizowanie ryzyka prawnego.

Obsługa prawna spółek – Gdańsk. Zakładanie i rejestracja spółek i inne

Pomagamy w zakładaniu i rejestracji różnych form prawnych spółek, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.), akcyjnych (S.A.), oraz innych. Dbamy o każdy detal, aby proces rejestracji przebiegał sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Świadczymy usługi w zakresie tworzenia, analizy oraz negocjacji różnego rodzaju umów handlowych, kontraktów, regulaminów oraz innych dokumentów prawnych. Naszym celem jest zapewnienie, że wszystkie dokumenty są precyzyjne i chronią interesy naszych klientów.

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze transakcji prawnych, w tym fuzji, przejęć oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie transakcji, minimalizując ryzyko i maksymalizując korzyści dla Twojej firmy.

Reprezentujemy interesy naszych klientów w różnorodnych sprawach, dbamy o ich najlepszy wynik.

Zaufaj doświadczeniu Kancelarii Adwokackiej i Radcy Prawnego Grzegorza Walerjańczyka i Eweliny Walerjańczyk

Oferujemy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorstw, zapewniamy wsparcie na każdym etapie rozwoju biznesu i w różnorodnych sytuacjach prawnych. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Zachęcamy do sprawdzenia oferty:

 

Adwokat

Nazwa firmy

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Walerjańczyk

Adres siedziby

ul. Zwycięstwa 152, 75-613 Koszalin

Adres filii

ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

Telefon

Radca prawny

Nazwa firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Walerjańczyk

Adres siedziby

ul. Zwycięstwa 152, 75-613 Koszalin

Adres filii

ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

Telefon

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami
Tutaj nas znajdziesz